Systém Integra

Unikátne prepojenie digestora s varnou doskou

AIRFORCE INTEGRA systém je určený a vyvinutý tak, aby bolo dosiahnuté dokonalé spojenie dizajnu, ergonómie a funkčnosti digestora a varnej dosky tým, že sú ovládané z jedinej ovládacej zóny.

Digestor je v tomto prípade bezdrôtovo prepojený s indukčnou varnou doskou. Dotykové ovládanie digestora je integrované v ovládacom paneli varnej dosky a umožňuje tak pohodlne ovládať všetky funkcie digestora bez použitia diaľkového ovládača.

Digestory je možné vyberať zo širokej ponuky nástenných, ostrovčekových a stropných modelov, ktoré je možné kombinovať s rôznymi indukčnými varnými doskami Airforce. Tie sú k dispozícii v troch rôznych šírkach, v prevedení so štyrmi varnými zónami alebo v bezzónovom prevedení.

INTEGRA produkty sú vyvinuté a vyrobené spoločnosťou Airforce v spolupráci s veľmi skúseným tímom profesionálov a s výhradným použitím komponentov nemeckej firmy EGO.

Hlavným cieľom tohto projektu je funkčnosť, jednoduché použitie a dizajn, ktorý je optimalizovaný prostredníctvom spolupráce s ErgoCert (certifikačným orgánom pre ergonómiu).

Všetky tieto aspekty umožňujú dokonalú symbiózu dvoch integrovaných produktov.