Inovatívne povrchy

Inovatívne povrchy 

Airforce ako prvý výrobca na trhu predstavil digestory z inovatívnych materiálov - kameniny GRES a materiálu budúcnosti FENIX NTM. 

GRES

Porcelánová kamenina GRES je vysoko kvalitný, homogénny materiál, ktorý je vo svete nábytku a architektúry veľmi populárny. GRES je vyrábaný z kameňa rozdrveného na prach a vďaka svojej rozmanitej povrchovej úprave sa dokonale integruje do každej kuchyne.

Ponúka veľa výnimočných vlastností : odolnosť voči vysokým teplotám i proti oderu, nízka nasiakavosť a predovšetkým veľmi jednoduché čistenie a údržba. A to sú základné vlastnosti pre tých, ktorí žijú v kuchyni každý deň.

FENIX NTM

FENIX NTM je inovatívny materiál s vynikajúcimi vlastnosťami, ktorý určuje úplne nový smer vo svete interiérového dizajnu. Vonkajší povrch FENIX NTM bol vyvinutý v laboratóriách Arpa Industriale s použitím nanotechnológie a jeho výroba splňuje ekologické nízkoemisné štandardy.

Vďaka nízkej svetelnej odrazivosti je povrch veľmi matný, stálofarebný pri dopadu slnečných lúčov a extrémne odolný voči otlačkom prstov. Na dotyk je zamatovo hladký a antistatický. Vyznačuje sa tiež vysokou odolnosťou voči poškrabaniu, vode, vysokým teplotám a chémii.

Unikátna je možnosť odstrániť prípadné škrabance či poškodenie jednoducho pomocou žehličky a vlhkej utierky.

Vďaka všetkým týmto vlastnostiam je veľmi ľahko čistiteľný povrch FENIX NTM ideálny do každej kuchyne, kde sa varí s láskou.